Top News - Mega-jahti 300 milionë dollarësh/ “Saturnia”, me pishinë në bord e platformë helikopteri

Një studio projektesh luksoze ka publikuar planet për një megayacht 300 milionë dollarësh që përmban edhe portin e vet privat për barka më të vogla. Saturnia, 100 metra i gjatë, është i ndarë në pesë kate, me një zonë shtesë qëndrimi, ndërsa zona ku mund të ecësh në kuvertë, ngrihet duke zbuluar një dok të brendshëm që të kujton një urë veneciane.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITfun Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Commenti

 • Çukur
  ÇukurGiorno fa

  Kete e blen Cristiano Ronaldo

 • Rozalita
  RozalitaGiorno fa

  Suuuupeeerrrrr ⛵⛵⛵⛵

 • Alma Mema
  Alma Mema2 giorni fa

  Sa e bukur o zot

 • CARPEDIA UK

  CARPEDIA UK

  Giorno fa

  @ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ mos ma mer per ofendim vlla. Nuk eshte mire te ofendojme me ofendime. . Thejsht asaj I duket normale kto lloj mendimesh dhe sjellje. . E lejme me kaq. Respekt .

 • melisa 🥰

  melisa 🥰

  Giorno fa

  @ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ si motra jote ti ku edi qe jam femer e nuk jam mashkull

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  Giorno fa

  @melisa 🥰 Melisa putanat melisa genjeshtaria Melisa imoralia Melisa delenxheshka Melisa rospia Melisa dallaveraxheshka!!!

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  Giorno fa

  @CARPEDIA UK Na i fshiu komentet tek linku qe un te dergova, shtriga!!!🤣

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣

  Giorno fa

  @CARPEDIA UK GJITHASHTU 🇦🇱

Il prossimo