Top News - ‘Balet’ në Oqeanin Indian/ Imazhet marramendëse të “shtegtimit të sardeleve”

Delfinët hidhen e kridhen plot hijeshi në ujë, duke e bërë akoma më të mahnitshëm oqeanin indian...peshkaqenët ngrihen nga thellësitë ndërsa zogjtë zhyten duke zbritur pikiatë nga qielli...të gjithë në kërkim të vaktit të radhës së tyre; sardeleve.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITfun Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Commenti

 • Dua Fans
  Dua FansGiorno fa

  Keni perdor 1 terme te gabuar marredhenie simbiotike , simbioza nuk ekziston midis" grabiqareve" ,mishengrenesve ne kete rast

 • Amg Situation
  Amg Situation2 giorni fa

  Ja shkut BBC euronews nuk lat ju top Chanel lajm pa e dhen ni pordh me leshu esht ba rrezik se top Chanel merr vesh hala para se me leshu .

 • fatbardha triglione
  fatbardha triglione2 giorni fa

  Çfar t'i bësh këtij zinxhirit ushqimor!

Il prossimo