Top News - Resuli shigjeton drejtoreshën e PS/ Eksperti i bujqësisë paralajmëron skandal

Alarmin për jetën e konsumatorëve ka ngritur eksperti i bujqësisë Ervin Resuli përmes një postimi në rrjetet sociale.
Ai ka shigjetuar drejtpërdrejt Drejtoreshën e Autoritetit Kombëtar i Veterinarisë dhe Mbrojtjes së Bimëve Tana Kika Shtylla duke e akuzuar se përmes veprimeve dhe mosveprimeve të saj po vret qytetarët, pasi sipas tij transporti i kafshëve të gjalla bëhet pa asnjë kriter teksa ka publikuar edhe një video nga tregu i gjësë së gjallë në Milot. Resuli shkruan se “masat disiplinore” vendosen për “oreks të zonjës Tana Kika Shtylla.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITfun Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Commenti

 • tv
  tv2 giorni fa

  Shqipëria ka marrë fund

 • tv

  tv

  Giorno fa

  @Xhevalin Gjinaj meso të shkruash shqip

 • Xhevalin Gjinaj

  Xhevalin Gjinaj

  Giorno fa

  SHQIPËRIA KA ME MIJËRA VITE QË EKZISTON DHE DO TË EKZISTOJË EDHE ME MIJËRA VITE TË TJERA. POR TURP PËR JU QË E KENI NË MAJE TË GJUJËS TUAJ SHPREHJEN E ZEZË: SHQIPËRIA NUK BËHET. SHQIPËRIA E BËRË ËSHTË PAVARËSISHT SE TRADHËTARËT E KANË SHITUR NË TË GJITHA DREJTIMET. UROJMË TA KUPTOSH SA MA MIRË SE KUSH ËSHTË SHQIPËRIA.

 • Agim Haxhiu
  Agim Haxhiu2 giorni fa

  Aq mire ja ban

Il prossimo