Top News - Nënë e 11 fëmijëve e nuk ‘ngopet’/ Kërkon plot 100, paguan 1 milionë dollarë

Kjo e re, milionere, dhe nënë e 11 fëmijëve, është aq e ‘varur’ ndaj fëmijëve sa që ajo do të ketë të paktën 100 dhe është e gatshme të paguajë për këtë.
Nëna ruse, Kristina Ozturk, 23 vjec, ka aktualisht 11 fëmijë të saj dhe shpreson të ketë edhe dhjetëra të tjerë por jo t’i lindë vetë.
Pavarësisht se është e zhytur deri në mes në panolina, e reja e adhuron jetën familjare me bashkëshortin e saj biznesmen, Galip Ozturk, 56 vjec, aq shumë, sa që cifti është i gatshëm të paguajë deri në 1 milionë dollarë për të pasur 10 foshnje nga nëna të marra hua...“Për momentin unë kam 10 fëmijë, me më të fundin, Olivian, që erdhi në jetë në fund të muajit të shkuar”, thotë Kristina. Ndërkohë që ajo vetë ka lindur vetëm vajzën më të madhe, Vika-n, gjashtë vite më parë. Pjesa tjetër e fëmijëve janë lindur nga nëna të huazuara. Cifti milioner ka zbuluar në llogarinë e tyre në mediat sociale se ata kanë diskutuar të kenë jo pak por 105 fëmijë, por pranojnë se ky është vetëm një numër i rastësishëm..
“Unë nuk e di se sa fëmijë do të kem, por sigurisht që nuk kam në plan të ndalem këtu”, thotë e reja. Nëse nëna që nuk ngopet me bebe do të donte të arrinte objektivin e saj para se të mbushë 30 vjec, ajo duhet të ketë 12 fëmijë cdo vit për shtatë vitet në vijim. Familja jeton në Batumi të Gjeorgjisë, ku është e ligjshme të përdoren nënat surrogate në shtatzani, secila me një kosto prej rreth 8 mijë eurosh.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ITfun Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Commenti

 • De Facto
  De Facto9 ore fa

  Me ymer I pat.e suksese ne jet.

 • ida sagichnicht
  ida sagichnichtGiorno fa

  Po ik moj qelbsir se vec nene nuk je nene per nr e per internet

 • Brisilda Delibashi
  Brisilda DelibashiGiorno fa

  Sa bukur nuk ka kenaqesi me t madhe se bebet ,femijet

 • Marie Prenga
  Marie PrengaGiorno fa

  Po smundesh me i mbajt si duhet, sat rabilitohet njeri, e zgjon tjetri, gjynah se nuk lejn njeri tjetrin me pushu, Zoti ti qetsoft veshtir smudesh me ju dal hakut me sherbim!

 • are you OK?

  are you OK?

  Giorno fa

  Paguaj dadot dhe merren ato me femijet. Ti mendon qe merren keta me femijet? Hahahah

 • Anon Anon

  Anon Anon

  Giorno fa

  kupton fjalen milionere.. dmth se ka problem me pagu tjer me i mbajtur lol

 • 12 12
  12 12Giorno fa

  Nuk ka si nenat shqiptare.me pare kishin nga 4 femije dhe lart dhe i rrisnin ne kushte qe te gjithe ne i dime shume mire .asnje nene ne bote nuk i arrin ato.

 • ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTeGiorno fa

  Ka nena qe per dissa shuma parash e bejn kete gje..por mua me duket e veshtire Te lindesh dhe ta shesesh ate qe ke. Mbajtur per 9 muAj ne bark...sme duket dicka Per tu ber Biznes me foshnja...por noj her duhet kur ke arsye shendesore.

 • ៚SnoW WhiTe

  ៚SnoW WhiTe

  Giorno fa

  @are you OK? eshte e vrt..e kjo..

 • are you OK?

  are you OK?

  Giorno fa

  Femijet Jane 100% gjentikish te ketyre miljonerve, gruaja qe e mban ne bark femijen nuk ka lidhje gjenetike me femijen, ajo vetme e mban ne bark dhe e lind femijen per nje shume te caktuar parash. Veza e gruas miljonere eshte fekonduar nga sperma e burrit te saj dhe merret dhe futet ne uteren e nje gruaje tjeter dhe aty rritet foshnja edhe pse gjentikish gruaja qe e rrit nuk ka lidhje gjenetike me femijen. Kete e bejne ato gra (qe kane lek normalish sepse kushton) qe nuk dojne te "prishin" trupin e Tyre me shtatzanin, lindjen etj te bebes por paguajne nje grua tjeter.

 • Amg Situation
  Amg SituationGiorno fa

  te ndegjova deri ne fund dhe me sa kuptova ti paske shpall luft illumunatit plus covid-19 paske qet per tok se kta illuminati po protendojn se jena ne glob ma shum se duhet mu kan kurse ti koke tuj rrit popllsin hala ma shum qe paske shti vetin ne luft me illuminatin hahahahah.

 • Amg Situation
  Amg SituationGiorno fa

  Ja pirolla te qoft oj goc sa ja paske shku femrave shqiptare 1 milion her per tej.Veq bre te njeten koh pom qu dit aj deti esht si deti shterr e qysh ti keshtu mos mu shterr asesi zoti hajr e baft jarabi.kum pas mendu se veq macja e man rekordin po pse insani ja shkon hajvanit kur se kisha besu brravo.

 • G Master
  G Master2 giorni fa

  CA JE MOJ KAFSHË AAAAAA AS KAFSHA NUK KA BË.......... MI BA RUJE VEDIN MOJ BBIBË TANË MOTORRRAT PRISHEN JO MA .................

 • Santi Santino
  Santi Santino2 giorni fa

  Publicitet leshi..Po dadot do ti rrisin tek e fundit...automatikikisht.Pordhe me rigon pasi gjoja kemi para..V k.

 • marjan lleshi
  marjan lleshi2 giorni fa

  Bravo kesaj femre ce ju del per zot femive te braktisur nga bushtrat duhet me then. Fjala NENE nuk duhet tju thuhet ktyre ce i lindin femijet per te ber biznes.

 • John Dee

  John Dee

  Giorno fa

  Nuk Jan te braktidur estate investors

 • Eli Al
  Eli Al2 giorni fa

  Qenka budallepsur kjo..te shkoje te bej sevap dhe te adoptoje ca

 • kesulkuqja 98

  kesulkuqja 98

  2 giorni fa

  Ca po i bahet ksaj, kjo e pasun asht, a thu ska lek me i rrit... Familja, gjaja me e shtrenjte ne bote

 • INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL
  INDIAN KITCHEN BY EUROPEAN GIRL2 giorni fa

  itfun.info/mine/iMyRsGufk4mmhYA/video.html

 • Anna Anushi
  Anna Anushi2 giorni fa

  Mortja atyre nenave qe te kane huazuar femijet per para dhe lumsi ti qe I ke♥️😍

 • are you OK?

  are you OK?

  Giorno fa

  Veza e zonjes (milionere) e fekonduar nga spermatozi I burrit te vet futen tek utera e nje gruaje te huaj dhe ajo e mban ne bark deri kur lind femija. Femija eshte gjenetikisht 100% I kesaj gruas dhe burrit miljoner sepse veza dhe sperma kan qene te Tyre, ndersa gruaj qe e ka mbajt ne bark femijen nuk ka asnje lidhje gjenetike me femijen por vetem e ka mbajt ne bark dhe e ka lind per shumen e parave qe ka kerku ajo.

 • Hej Hej

  Hej Hej

  Giorno fa

  Po s eshte femija I tyre, ato thjesht I mbajne ne bark

 • Robin H.

  Robin H.

  2 giorni fa

  s'mund ti bente te gjitha vete apo jo ? Plus qe me kujtoi dhe filmin 101 dalmate haha

 • Alma Mema

  Alma Mema

  2 giorni fa

  Aman lloj lloj njerzish budallenj

Il prossimo