Top News - Një udhëtar në kohë...??? Ka vizituar 2027-ën; njerëzimi është zhdukur

Commenti

 • Eduart Kongjinaj
  Eduart Kongjinaj3 ore fa

  Futja pordhes. Ishte ne nje bote paralele.

 • esfe
  esfe4 ore fa

  Kem faj ne qe e klikojm e ndegjojm kete lajm palidhje phaaa. ,Po ashtu qysh eka shkru Zoti ka me ndodh e jo qysh shohin andrra Disa.

 • AUTOCHTHONOUS UNITED ALBANIA
  AUTOCHTHONOUS UNITED ALBANIA5 ore fa

  o koh karantineee lock down edhe aka pa as nje rob jasht edhe ka harru me ndru kalendarin ntelefon edhe ka pretemdu se ka qen ne 2027😂😂🥴🥴🥴🥴

 • Bujar Gashi
  Bujar Gashi5 ore fa

  Kam pordh një ditë, dhe pordhë time e kam pa tuj fluturu së bashku me Alienët ,😆😆🥳Merreni si të vërtet dhe bëjeni Lajm Kryesorë 🤮🤮

 • Robert Bogdani
  Robert Bogdani12 ore fa

  O noku keputi viz tjeter mase del ne 2037

 • Illyria Illyria
  Illyria Illyria12 ore fa

  i ka ber fotot vjet ku nuk kishte kemb robi 😒😒

 • festeka fes
  festeka fes16 ore fa

  Ilacet me orar amon

 • Klodian Qose
  Klodian Qose18 ore fa

  Bo do i bika vetem me dore

 • Altin Banka
  Altin Banka22 ore fa

  Koha e quarantined hahaha

 • Albania Ilirian
  Albania IlirianGiorno fa

  Lat nam o kanal nam.

 • Guximtar Jack Resulaj
  Guximtar Jack ResulajGiorno fa

  Hajde o shoku 1 here ne shqipri a ka shqiptar qe hajne grosh🤣😂🤣😂

 • Denis Cara
  Denis CaraGiorno fa

  A ma gjen dot ky qe udheton ne te ardhmen sa femij do kem meqe jam beqar

 • jetmir basha
  jetmir bashaGiorno fa

  Leni mare pordhat e kalunja e ardhmja kte kerkush sun e ban

 • British Patriot
  British PatriotGiorno fa

  mos o nai video karantine o dagu

 • Fatmir Bekolli
  Fatmir BekolliGiorno fa

  kjo nuk osht e vertet kjo vido osht bër ne koh Pandemije mos rren e na myt krejt Allahu ju vraft

 • Dj Eagle
  Dj EagleGiorno fa

  Po shkojm drejt kesaj katastrofe , njerezit po vdesin si kafshet edhe rruges plazheve ne shtepia kudo nga vaksinat. Ndoshta nuk do vdesin te gjith por shum prej tyre sigurisht rreth 70/80% e te vaksinuarve do na lene vitet e arrdhshme.

 • Besmir Driza
  Besmir DrizaGiorno fa

  Po lali po😂😂 pse ne 2026 akoma ka shenja kembe ne rere 😂

 • Besmir Driza

  Besmir Driza

  14 ore fa

  @Alketa Keta o plak I gjithe plazhi ka shenja 😂 aqe shum ka levizur

 • Alketa Keta

  Alketa Keta

  14 ore fa

  jane kembet e te mbijetuarit

 • Arian Kastrati
  Arian KastratiGiorno fa

  Paska qen ne ankth me duket ose ka pa ndonje enderr

 • Admir Prifti
  Admir PriftiGiorno fa

  Ndrro barin shoku,se berballon dote barin e forte,pije pak me te lehte dhe shiko reagimin,

 • Ruejda Raza
  Ruejda RazaGiorno fa

  Ky " udhetari ne kohe" paska fluturuar nga trute, po ju te tv qe jepni kete si " lajm " a jeni ne 2021 apo paralel me " udhetarin" ? Te ardhmen askush ne bote nuk e di pervec Allahut qe eshte Krijuesi i njerezimit dhe i cdo gjallese e gjithcka qe ka kjo bote. Njeriu normal nga ana mendore , nuk munde te dije se cfare do t'i ndodhe pas nje ore, dite apo jave , sepse kjo eshte nga ceshtjet e fshehta per llogjiken njerezore.Cili njeri munde te dije castin se kur do te vdese? A nuk eshte kjo nje ceshtje qe i perket se ardhmes per cdo njeri? Edhe kjo perralla e " udhetarit" eshte nje histori e sajuar per llojin te pergjumurve.

 • LSEDIT
  LSEDIT2 giorni fa

  Edhe topi si i merr parasysh keto lajme 😂

 • Bekim Murati
  Bekim Murati2 giorni fa

  Rri mos hajde.2021 se qenke budalla thuji rri.2027 🍆🍆🍆

 • jos professionista
  jos professionista2 giorni fa

  Po fluturon nje gomar.....

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha2 giorni fa

  Hahahahahhaha..

 • You deserve It
  You deserve It2 giorni fa

  Sa media serioze dhe topi 🤣

 • Bardyli King of Illyria
  Bardyli King of Illyria2 giorni fa

  Si paska pir ilaçet sot ai psikopati bashke me keta gazetar psikopata qe haryhojn kohen me keto budalliqe.

 • Ervis ervis
  Ervis ervis2 giorni fa

  Media e degraduar ,Meruni me ATO qe po ndodh ne shqipri me varferin e njerzve te ndershem me realitetin ,se keni shansin ne kte bot te beni gjen e duhur ,Jo te jeni bashk me te keqen do te jepni shpjegim ne diten e gjykimit te gjith

 • Marjo Preka
  Marjo Preka2 giorni fa

  mos paska ardhur thanos ne tok qojeni nga gjumi kete edhe top channel malli shum i keq qenka hahahaha

 • Kosova 💙✨
  Kosova 💙✨2 giorni fa

  Un e di qe po ta marresh mallin kthehesh 2 vite mbrapa ky paska shkuar 6 vite para 🤣🤣 shume po e perzijn dillerat 😂😂😂

 • Florent Miftari

  Florent Miftari

  17 ore fa

  me covid-19 ka ngaterru

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi2 giorni fa

  Nuk di si sju ka ardh turp me vendos në TV si lajm 😂 😂 😆 That’s so embarrassing 🙈

 • Stop Injorances
  Stop Injorances2 giorni fa

  Po rërën kush e kishte shkelur, jot ëmë?

 • Marjus Balliu

  Marjus Balliu

  Giorno fa

  Fiks

 • GOD GAMER

  GOD GAMER

  Giorno fa

  Ahahaha

 • jacki zeqiraj
  jacki zeqiraj2 giorni fa

  🤑🤑🤑😝😝😝😝😪😪😪😴😴😴😴😇😇😇🤡🤡🤡🤡☻☻☻☻☻☻

 • Albert Berti
  Albert Berti2 giorni fa

  Mir ai i shkreti, po ju si portal kurvash që jeni ,skeni me çar mereni, ju q...robt,

 • Albert Berti
  Albert Berti2 giorni fa

  🙈😂🤣🤣

 • Dritan Gjeta
  Dritan Gjeta2 giorni fa

  Sa budallej qe jeni dhe ju, ai ka fshi njerzit me modifikim

 • sebi havolli
  sebi havolli2 giorni fa

  futja dikush dy tre shpulla kthehet ne 2000 sa hap e mbyll syt hahhah

 • GOD GAMER

  GOD GAMER

  Giorno fa

  Hahah

 • Florin Noka

  Florin Noka

  2 giorni fa

  😂😂😂😂🖐

 • Ena Sena
  Ena Sena2 giorni fa

  Vetem ai ngel asnje tjeter po ne nga erdhem

 • Gabriel b
  Gabriel b2 giorni fa

  Havieri paska ikur per lesh , qe kur mallin e shesin shqipetaret havierit dhe huljos i ka ikur petulla efekt anesor

 • Amarilti Berdufi

  Amarilti Berdufi

  14 ore fa

  Hahahahaha e ka fajin supermix vlla hahahah

 • Kol Ndoj
  Kol Ndoj2 giorni fa

  KETO MUND TE JENE VIDEO TE REALIZUARA NE KOHEN E MBYLLJES NGA PANDEMIA DHE I PARAOET SIKUR JANE TE 2027 TES

 • Tomi Bushi
  Tomi Bushi2 giorni fa

  Gjysma e Njerëzimit vdiq nga Virusi Delta dhe nga Vaksinimi. Çereku i gjysmës tjetër të Tokës u vra nga një Luftë Illuminatore gjatë Eksperimenteve Robokaliptike, si dhe Zombolobalia. Ndërsa çereku i Njerëzve prapë të anës tjetër të Tokës, u shpëtuan nga Alienët e Dritës Hyjnore, dhe procesori shpëtimit u bë në Malin e Tomorrit. Ca Njerëz të tjerë u strehuan në brendësin e Tokës, në zonën e Kurorës Siriuse Dodoniale.

 • Tomi Bushi

  Tomi Bushi

  17 ore fa

  @Paolo Vukelaj po i bente shteti skllaverim njrz po do vi dita sa te vin te miret e Drites Hyjnore e ti bjn pluhur e hi kta rraca Reptiliane dhe Dragozdiane me gjith illuminat e anunak

 • Paolo Vukelaj

  Paolo Vukelaj

  Giorno fa

  @Tomi Bushi une Tash edhe besoj ca flet sepse njerzit u trajtuan si dele kohe pandemie

 • Marjo Preka

  Marjo Preka

  2 giorni fa

  @Stop Injorances nxenesi i alfred cakos asht ky hahahah

 • Stop Injorances

  Stop Injorances

  2 giorni fa

  Ja dhe një shqiptar që parashikon të ardhmen... Largojeni Alfred Çakon nga ekrani se po merr njerëz në qafë.

 • Tomi Bushi

  Tomi Bushi

  2 giorni fa

  @Paolo Vukelaj kemi koh por ne 2022 do filloj bezdisjet kercenimet dhuna e shteteve qe do kundervihen popullit me detyrim nese njerezit nuk veprojnë morren fund

 • dash veliu
  dash veliu2 giorni fa

  Jan mbyll nexshtepi te gjithe

 • rks BLEND
  rks BLEND2 giorni fa

  A shkoj e mar me dacia

 • Naim Pisha
  Naim Pisha2 giorni fa

  Hahaha

 • Remki Hoti
  Remki Hoti2 giorni fa

  Hikem o vlla per lesh. Asgje spo ndodh thjesht po na bejn shperlarje truri sherbetort e djallit

 • Bekim Murati
  Bekim Murati2 giorni fa

  Roje supermarketi normal video 3 nates njerzit gjum ...plus karantina ben te veten....se lek merrni per nje klikim se vec tu rrejt ngelet pandaj

 • Arben Sadikaj
  Arben Sadikaj2 giorni fa

  Mos i ka ber dem vaksina

 • Der Albaner
  Der Albaner2 giorni fa

  Havieri ka ngec në kohë po videot po i hedh në 2021 😅😅😅

 • pelazgian ilyrian Albanian shqip

  pelazgian ilyrian Albanian shqip

  2 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kastrati
  Kastrati2 giorni fa

  E qato ferkem ne plazh ka dulen?

 • rks BLEND

  rks BLEND

  2 giorni fa

  Naten jerum u qu e i ka ba e taj nsaba ka ba video

 • Anna Anushi
  Anna Anushi2 giorni fa

  Po keshtu si ka ardhur koha me keto viruse dhe vaksina ndoshta edhe shuhen 🤣

 • mjaftoni llanaj
  mjaftoni llanaj2 giorni fa

  O zot sa njerez me pasoja ka lene covid🤣 nejse .....in bocca lupo Havier buon guarigione 🤦‍♀️

 • DARDANIA
  DARDANIA2 giorni fa

  Mos pi shum hashash o robo

 • G. T
  G. T2 giorni fa

  E paska mare drejtimin e Kazanit Alfred Cako!😂😂😂

 • Bekim Murati
  Bekim Murati2 giorni fa

  Videot e karantines

Il prossimo