Top Channel Albania

Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Commenti

 • A L
  A LGiorno fa

  Kulmi i hipikrizis eshte kur b.lepiresi sllavo-komunist b.manjaku ben si atlantist dhe akuzon PD (Shpirti i Vertet Perendimor Shqiptar)

 • Gabriel Testanera
  Gabriel TestaneraGiorno fa

  Bravo kshtu duhet poppulli me ba kunder kti sistemi diktatorial hera e par qe i tham grekeve bravo

 • Andrea Kamberi
  Andrea KamberiGiorno fa

  I shikoni kta o popull i shqiperis ja keta e duan njeri tjetrin jo me shqiptaret.

 • Infinity Infinit
  Infinity InfinitGiorno fa

  Bravo Marin . Sa e madhe duket Shqiperia kur ngjon historite tua 🤍🇦🇱❤

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriGiorno fa

  Terroristi o media pleher

 • Altin Banka
  Altin BankaGiorno fa

  Koha e quarantined hahaha

 • Dije Berdyna
  Dije BerdynaGiorno fa

  Pajtohem pothuaj me te gjitha debatet dhe faktet e Alfred Cakos ne pergjithesi, por nuk pajtohem fare me mendimet e tij per femrat e emancipuara. Kur eshte ne pyetje lufta per karriere, konkurenca etj, ka plotesishte te drejte.

 • Donjeta Gashi
  Donjeta GashiGiorno fa

  Video- humbje koheee kot

 • Bajram Latifi
  Bajram LatifiGiorno fa

  Hahah ato palletet e mdheja po engrejn nxetsin. Kta ka me I shkatreu zoti se kta nuk jan musliman kta thojn musliman po kta bojn gjera qe as qifutet nuk bojn. Po mendojn se ato pallatet emedhaja me allton do umbrojn. Sa njeri vdes nga uria ne bot kto shkojn toiletet I bajn prej alltani popull ma I flliqt ne bot. Nuk ka. Se kam ditur deri sa kam pa me sy te mi se kta ishin fallc musliman kttu ne shba femratat e Tyre ja.n ma zi se prostutat mashkujt veq tu pi droge e alcohol e bigjoz

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriGiorno fa

  Mashallah Rrespekt per kete Nene

 • Sabit Ujku
  Sabit UjkuGiorno fa

  22 vite dhunuesit kriminel shetisin lirshëm krejt duke ju falenderuar mentalitetit tonë të prapambetur, se çka thojnë a mendojnë të tjerët. Më së pari, të gjithë ne shqipëtarë duhet të vetëdijsohemi dhe ti largojm paragjykimet dhe t'i mbulojm krimet e shkijeve që i kanë kryer dhe të jetojnë pa u ndëshkuar, por duhet këto viktima ti nderojme dhe pranojm dhe përkrahim si heroinat..Duhet ne, më se pari të mos mendojm çka thojnë të tjerët nuk është turp me qenë viktim e dhunës dhe krimeve luftës por ështe turp me mbulu kriminelin e luftës nga frika se çka thojnë ose mendojn të tjerët, viktima duhet që të lirohet nga frika se do të braktiset ose njolloset nga familja, bashkëshorti, fqinjët, shoqëria dhe ti ipet shtytje , mbështetja ,liria nga presioni dhe stresi dhe përkrah në përndjekjen dhe padin kundër kriminelëve, duke u nisur nga familjarët e tani si shoqëri t'i jepim përkrahje e guxim viktimave dhe ti mbështesim në çdo hapë që të mund lirshëm ta bëjnë padin kundër kriminelve të luftës, dhe ti fusim në burg, se për ndryshe ata do të jenë të lirë dhe kalojnë pa u ndëshkuar. Shkinat edhe pa u prekur i nxisin vet familjiraët e tyre të genjejnë që janë përdhunuar nga shqipëtarët.

 • Sabit Ujku
  Sabit UjkuGiorno fa

  22 vite dhunuesit kriminel shetisin lirshëm krejt duke ju falenderuar mentalitetit tonë të prapambetur, se çka thojnë a mendojnë të tjerët. Më së pari, të gjithë ne shqipëtarë duhet të vetëdijsohemi dhe ti largojm paragjykimet dhe t'i mbulojm krimet e shkijeve që i kanë kryer dhe të jetojnë pa u ndëshkuar, por duhet këto viktima ti nderojme dhe pranojm dhe përkrahim si heroinat..Duhet ne, më se pari të mos mendojm çka thojnë të tjerët nuk është turp me qenë viktim e dhunës dhe krimeve luftës por ështe turp me mbulu kriminelin e luftës nga frika se çka thojnë ose mendojn të tjerët, viktima duhet që të lirohet nga frika se do të braktiset ose njolloset nga familja, bashkëshorti, fqinjët, shoqëria dhe ti ipet shtytje , mbështetja ,liria nga presioni dhe stresi dhe përkrah në përndjekjen dhe padin kundër kriminelëve, duke u nisur nga familjarët e tani si shoqëri t'i jepim përkrahje e guxim viktimave dhe ti mbështesim në çdo hapë që të mund lirshëm ta bëjnë padin kundër kriminelve të luftës, dhe ti fusim në burg, se për ndryshe ata do të jenë të lirë dhe kalojnë pa u ndëshkuar. Shkinat edhe pa u prekur i nxisin vet familjiraët e tyre të genjejnë që janë përdhunuar nga shqipëtarët.

 • Florika Vrushi
  Florika VrushiGiorno fa

  Mjer ku ndoth

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriGiorno fa

  Nana natyr🤔🤣🤣🤣 Akoma me msimet e komunizmit

 • Hoffmann Rexhaku
  Hoffmann RexhakuGiorno fa

  EDHE ISA BOLETINI ISMAJL QEMAJLIT KANQET BEOGRAD

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriGiorno fa

  Hahaha o po ky qenka lajm🤣 Si per her top leshi 🤣🤣🤣

 • Repelind Kasaj
  Repelind KasajGiorno fa

  Bravo ana ua tregove qefin

 • Bes Bau
  Bes BauGiorno fa

  Shqiptaret presin arrestimin e Berishes dhe Metes.. Kokat e Krimit.. Pastaj duhet kta tjeret, kta Bastard qe e kan be gjith Shqiperine me Tendera dhe Korupsione te papara

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv GjinoGiorno fa

  Nese do ishte Toka e Sheshte nuk do ishte Bota diku Nate diku dite oooo mjerana,pastaj nese do ishte e sheshte tola do kishte fund,ppr kurre nuk do i gjeni fundin tokes sepse eshte e rrumbullaket pra,dhe e treta cdo termet do ndihej ne gjithe Boten,dhe do mbytej gjithe bota nga uji ooooo cakooooo 70% e tokes eshte Uje dhe imagjino te ishte e sheshte cdo ndodhte

 • lca Ckani
  lca CkaniGiorno fa

  nuk lodhem duke te degjuar

 • Dije Berdyna
  Dije BerdynaGiorno fa

  Policine qe e kan mbajt personin e lenduar me se dy ore do i kisha padite, jo per para por me burgim te gjate siq kan merituar. Policija shkon ne spital me pacientin, atje mund ti benin pyetje sa te donin. Ajo eshte qmendi!

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv GjinoGiorno fa

  Flet per Degjallin por ate sipas Bibles e zhduke Jezusi dhe jo Kurani oooo Cakooooo hyn ne kuran ppr flet per biblen ti

 • Andrew Krasniqi
  Andrew KrasniqiGiorno fa

  Bledi foli dhe kapi nje teme e problem shume serioz, qe grup moshat nga 16 le te themi e 23 vjec qe shkojne ne shkolle te mesme apo dhe te larte jane bere njesoj si ata femijt arab, i duan te gjitha super te mira e te shtrenjta duke e ditur shume mire qe shume prinder smund tia plotesojne dot, si kane mundesite!!!

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv GjinoGiorno fa

  Pastori super Ne fjalet

 • Gatime Shtepie
  Gatime ShtepieGiorno fa

  Adrol dhe ti miss ke mbetur sepse ta shpjegoi kontekstin dhe aman e dim qe elden e keni merak

 • Gjino tv Gjino
  Gjino tv GjinoGiorno fa

  O nese me gjeni nje kosovar te beses un jeten jua jap!!

 • santamartarock
  santamartarockGiorno fa

  Bravo Cako 40000 klikime per 2:26 minuta per e the u be. Lum si Top Channel qe te ka (dhe studentat, hap nej fakultet)

 • albaner
  albanerGiorno fa

  Bravo, sjan dele si ca e ca.

 • Wires
  WiresGiorno fa

  Ik more. Me shkijet sa më larg.

 • B M
  B MGiorno fa

  Rroftë Shqipëria Elena Kocaçi e Gjergj Kastriotit Skënderbeu do të jetojë gjithë mon poshtë olsi I poshtër me gjithë atë Grenel qenin homo i ndyte

 • Ljumnije Ljubanovic
  Ljumnije LjubanovicGiorno fa

  Ajo gjykat isht gjak shqiptarit problemet Jan njisoj në popullin ton pamavarsisht pak ma pak dhe kush ma shum

 • MahMUT mahMUTI
  MahMUT mahMUTIGiorno fa

  🇺🇲🇮🇱🇬🇷 ja shkerdhen rracen turkut

 • Sabit Ujku
  Sabit UjkuGiorno fa

  22 vite dhunuesit kriminel shetisin lirshëm krejt duke ju falenderuar mentalitetit tonë të prapambetur, se çka thojnë a mendojnë të tjerët. Më së pari, të gjithë ne shqipëtarë duhet të vetëdijsohemi dhe ti largojm paragjykimet dhe t'i mbulojm krimet e shkijeve që i kanë kryer dhe të jetojnë pa u ndëshkuar, por duhet këto viktima ti nderojme dhe pranojm dhe përkrahim si heroinat..Duhet ne, më se pari të mos mendojm çka thojnë të tjerët nuk është turp me qenë viktim e dhunës dhe krimeve luftës por ështe turp me mbulu kriminelin e luftës nga frika se çka thojnë ose mendojn të tjerët, viktima duhet që të lirohet nga frika se do të braktiset ose njolloset nga familja, bashkëshorti, fqinjët, shoqëria dhe ti ipet shtytje , mbështetja ,liria nga presioni dhe stresi dhe përkrah në përndjekjen dhe padin kundër kriminelëve, duke u nisur nga familjarët e tani si shoqëri t'i jepim përkrahje e guxim viktimave dhe ti mbështesim në çdo hapë që të mund lirshëm ta bëjnë padin kundër kriminelve të luftës, dhe ti fusim në burg, se për ndryshe ata do të jenë të lirë dhe kalojnë pa u ndëshkuar. Shkinat edhe pa u prekur i nxisin vet familjiraët e tyre të genjejnë që janë përdhunuar nga shqipëtarët.

 • B M
  B MGiorno fa

  Elena Esht e vërtetë e saktë bravo jam krenar se kemi një motër të tillë rroftë sa malet je krenaria shqiptare

 • B M
  B MGiorno fa

  RICHARD Grenel është anti shqiptare po si dhe olsi a din olsi se shqiptarët janë Dardanisë para Osman turp o olsi qenë i ndyte kujdes se qka fletë as vet se din sa pis je

 • Gus G
  Gus GGiorno fa

  Me fute ne burg ate qen dhe me e kthyer mrapa

 • Paolo Lushi
  Paolo LushiGiorno fa

  Ka Me ju myt edi rama me ket dokumentar qe keni bo 🤣🤣🤣

 • billis s
  billis sGiorno fa

  Petro koci denoncoi me deshiren e tij dhe me orientim nga kryekaragjozi kryeminister kan dijeni per punen e spakut Cdo gje e orientiar nga lart

 • kan Rocky
  kan RockyGiorno fa

  budalla

 • Safet Kuti
  Safet KutiGiorno fa

  Akhenatoni eshte bashkohes i Jusfit a.s jo I Musait a.s . Musai a.s ka jetuar ne nje kohe me faraonin Ramses. Akhenatoni ka qene besimtar ne né Zot te vetem , kte kuptim ka dhe emri i tije.

 • Aurora Santi
  Aurora SantiGiorno fa

  Ok e kuptojm qenin mocen kalin etj.si fillim njeriu esht e vetmja qenie qe ka lirin e mendimit as kafshet as engjejt as xhindet te gjith kan instikt njeriu esht I vetmi qe ka lirin e mendimit.folni e vlla per jetimat se esht ma mir leni qen e moca edhe ne jemi bo aristokrata tashi.dhe e 2 macja esht per shpi jo qeni e ka thon profeti

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaGiorno fa

  Per pake kta legenat e perpidhen do na i beni kryetare bashkie o TV. te mbaruara....

 • Besi Zanaj
  Besi ZanajGiorno fa

  🙏🙏

 • Alb Lami
  Alb LamiGiorno fa

  Eshte ish perandori dhe perandori do kthehet 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 • Resmi Kastrati
  Resmi KastratiGiorno fa

  Te gjykojn Cakon keta shumtira esht turp

 • Resmi Kastrati
  Resmi KastratiGiorno fa

  Po po po degjohen keta sorrat se qu duket vetja

 • Tinarg Albanian
  Tinarg AlbanianGiorno fa

  Pastor je shum i mir na te duam na ruaj nga kto bothqir pastor te duam

 • Agim Kalemi
  Agim KalemiGiorno fa

  Ka shume te drejt Alfred Cako .Jua tha mire Fredi qe kethejuni ju medijat pse na ftoni dhe eshte detyra juaj tju ketheni pergjigje njerezve

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriGiorno fa

  Bravo kundra reduktimit popullsis botrore

 • Tinarg Albanian
  Tinarg AlbanianGiorno fa

  Adi bravo vetem nje perdorues si ne edi se qka eshte droga dhe po se pranove fjalen se je drogaxhi kurr nuk sherohesh un ekom jom kan drogaxhi shyqyr Zotit jom nda nga droga po kam qen xhanki naten e mire

 • Rezart Ajdari
  Rezart AjdariGiorno fa

  Ik rot trapi si sportist te respektoj por si politikan je vr kr..ist

 • Mark Hajati
  Mark HajatiGiorno fa

  Bravo Z.Ngjela !!! Je ekselence. Pothuaj ne cdo fjali e mendim tregon edhe nji fare humori te kendshem per tu admiru,duke na imponue buzqeshje. Pershendetje !!!

 • Mark Hajati
  Mark HajatiGiorno fa

  Gjithe gazetaret kane te meta logjike.Duan te bindin pronarin per te justifikuar pagen e punes i nderhyne te intervistuesit vend e pa vend sa ne na e bajne te veshtire te kuptojme se cfare bluan ai "mulli" !

 • Edi Isa
  Edi IsaGiorno fa

  Respekt po ja fute kot per rogat

 • idriz kosova
  idriz kosovaGiorno fa

  Ky cimi shum robi mir..po shum pordhac mo bur si ka mundsi

 • Mark Hajati
  Mark HajatiGiorno fa

  Z.Gazetar mos i ban pytje Ngjeles.Veprimet dhe faktet i spjegon mjaft kjarte.Nuk lene vend per ta pyetur.

 • Linda Kelmendi
  Linda KelmendiGiorno fa

  Gerrnaqat e Zvicres

 • Mark Hajati
  Mark HajatiGiorno fa

  Kosnes te korigjoj trunin se nuk funksionon ne menyre te sakt demokratike. I kerkoi Kurtit.Ne qofte se nuk pranon kushtet tona do ju sjellim shpinden.T'iu leme vetem!!!!!!! Shtepia e Bardhe nuk duhet te qendroj indiferent ndaj kesaj ligjerate te Diplomatit te vete.Nese USA kontriboj sincerisht per Kosoven.Kosova asht e detyruar te permbushin gjithe te drejtat qe meriton nji shtet sovran dhe jo te kercnohet nga fituesi i luftes.Ky soj veprimi asht si lopa qe i bie kotroves se qumshtit shqelm. Lereni Kryeministrin te ndertoj nji shtet demokratik si gjithe shtetet e botes.Pa lemoshe e servilizem.Po krenar per te cilen kombi shqiptare ka mbijetu me krenari ne shekuj brez mbas brezit.

 • Klajdi Braka
  Klajdi BrakaGiorno fa

  Respekte cako vetm nga ty ka vler ky emisjon

 • Youtube
  YoutubeGiorno fa

  Historia Remziut na eshte bere si pjese e çdo shqiptari, problemi qendron se çfar po behet per urdheruesit dhe ekzekutoret. Kumbaro eshte nen mbikqyrje te institucioneve te anglis, po te shterngohet nga institucionet nderkombetare , anglia do ta dorezoi pamvarsisht pageses dhe kompromisit midis berishes dhe qeverise angleze.

 • Klajdi Braka
  Klajdi BrakaGiorno fa

  Po manja dhe ina sjan per kte wmisjon se sdin asgje

 • Ronaldo Koci
  Ronaldo KociGiorno fa

  Merni shembull o njerez se do filloj te bohet ne te gjitha vendet e detyrushme vaksina prandaj duhet me peotesu kur ti vi ajo dite

 • drogba707 drogba707
  drogba707 drogba707Giorno fa

  si buuzeqesh kur permendet Ledjana 😍🥰

 • Erion Fetahu
  Erion FetahuGiorno fa

  Ne 30 vjet demokraci nuk kan ber asgje qe te mbahet mend elle ky i gjati shum fjal e pun pak

 • G. A.
  G. A.Giorno fa

  Po perse mos ishte befasi qe edhe ne gjermani qe ndodhi ajo tragjedi te be experimente na fundosin te gjithe boten

 • Artur Gashi
  Artur GashiGiorno fa

  PO. SHIFENI. O. POPULL SI. PO. VIDHEN..TAKSAT TONA.. SHIFENI BALUKUN SOT DHE DITEN. KUR ERDHI NE PS. SHIFENI CA BON LEKU ERDHI 150 KILE DHE SI ESHTE TANI QE BOJNE OPERIMET ME LEKET. E. POPULLIT

 • a m
  a mGiorno fa

  Bravo populli grek jeni shembull

 • Besi Genica
  Besi GenicaGiorno fa

  P.o. vjen fundi botes

 • greateralbania1912
  greateralbania1912Giorno fa

  Bravo Greqia.Mos beni vaksinat o popull.Nuk ka me demokraci.Po na mbyt komunizmi.

 • EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️Giorno fa

  Po keta pse e kan policin te veshur me uniforem qe perdorte policia ruse ne vitet 60-të

 • Rotterdam Rotterdam
  Rotterdam RotterdamGiorno fa

  Sherim te shpejt 🙏🙏🙏

 • Christel Westerbeck
  Christel WesterbeckGiorno fa

  MEHMET SHEHU KA QENE NE SHERBIM TE KGB SOVJETIKE TE STALINIT QYSH NE VITET 30 PARA SE TE SHKONTE NE SPANJE ME VONE PARA SE TE HYNTE NE SPANJE U REKRUTUA NGA SHERBIMI SEKRET ANGLEZ MBAS LUFTES U VU EDHE NE SHERBIM TE UDB JUGOSLLAVE DHE ASFALISE GREKE ARMIKU ME I MADH I PATRIOTEVE KLERIT KATOLIK DHE INTELEKTUALEVE SHQIPTARE

 • ina aaaniii
  ina aaaniiiGiorno fa

  esht edukata e familjes e dashur... ne kete bot qenke me i nderuar kur shet drog dhe vret shum jet te rinjesh sesa kur punon me ndershmeri per buken e gojes... bravo qe edhe pse ke kaluar sfiden e bullizimit je cuar ne kemb me e fort se kurr

 • Daniel Aliaj
  Daniel AliajGiorno fa

  Foni per nje moment u bllokua gati te qante,zoti I lent pa krah ata qe i hoqen kempin kti djali

 • Daniel Aliaj
  Daniel AliajGiorno fa

  Kjo zonja tek komisjoni shum e sjellshme Bravo.

 • Kejda Alla
  Kejda AllaGiorno fa

  O ervin ka njerez qe marrin kredi per te bere pushime por per vetene tij dhe jo per te tjeret nese ti njef dike qe merr kredi per pushime “ me u hap bythesh” kot un per vete nk njoh - Graciano kishte shume te drejte “Njerzit skan buke per te ngren” ju te gjithe po tregoni parfumet , cremrat mbi 600 euro Sa per ty bled mane mos ma u hidh per pjet se graciano kishte shume te drejt - te pasur - mesatar - te varfer Bled ti mund te jesh te shtresa e pasur ke te adhura me fitim prurese se te tjeret po qe edhe je nje nder ata njerez qe hapen bythesh Me fal per fjalorin Bledi ti mund te jesh shum i shkolluar po ne disa raste shkolla jote spo i hy njeriu ne pun. Shkollen eke bere per vete jo per ne 🙂 Nje gje te fundit fjala : “Hapen Bythesh” e perkthyer ndryshe - shet veten per like shikime dhe ne fund te dites ka mundesi qe mos te paguhesh Bye ✌🏻

 • Lefi Sallata
  Lefi SallataGiorno fa

  Ushtrohet frike e qellimshme

 • M M
  M MGiorno fa

  se apet e keni merakune per nanen rusi 😣😣😣🤔🤔

 • filiona varfi
  filiona varfiGiorno fa

  kapua eshte aktori me 1 ne portokalli

 • M M
  M MGiorno fa

  pse ju nuk i shikoni aksidentet e juve qe qdo dite vdes nje ju tè TOP CHANELLITE MERRNI QDO DITE ME PILITIK ANTI KOMBTAR E BENI VEQ REKLAMA ARMATIMIT RUSE MARRIA E KOMBITE. SE DARDANIA I DEL VET VATANIT. NUKE E KAME PER ATA SHQIPTAR QE NDJEJNE VETENE GJAKE SHQIPTARI. POR PER ATYRE QEVERI SE JUKA VA GJAKU UJE ME ME TRADHTARE NE TE KATER ANET